XXV Niedziela Zwykła

  1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się nowy numer „Posłańca MBS”. Jest on z naszą wkładką parafialną, gdzie zawarte są wszystkie ważne wydarzenia naszej parafii wraz z bogatą ilustracją fotograficzną. Zapraszamy do nabycia tego numeru.
  2. Jutro obchodzimy 176 rocznicę objawienia Matki Bożej w La Salette. Zapraszamy na kolejne, ostatnie w tym roku Czuwanie Saletyńskie. O godz. 18.30 będzie Msza św., po niej modlitwa różańcowa prowadzona przez Saletynów Świeckich i procesja z figurą Matki Bożej Płaczącej.
  3. W czwartek będzie kolejne czuwanie Taizé, które rozpocznie się o godz. 19.30, w dolnym kościele. Będzie to Czuwanie Jubileuszowe.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii Uroczystości Odpustowe ku czci naszej Patronki Matki Bożej Saletyńskiej. Suma Odpustowa będzie w Wigilię Odpustu, w sobotę o godz. 18.30, po której będzie procesja z figurą MBS wokół kościoła.
  5. Ruch Światło-Życie naszej parafii zaprasza na swoje spotkania także nowe osoby. Oaza młodzieżowa na Eucharystię w piątki o godz. 18.30, później na spotkanie w sali Oazowej. Oaza Dzieci Bożych na spotkanie w soboty o godz. 10.00 w sali „La Salette”.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej Saletyńskiej, które są codziennie o godz. 18.00.
  7. Od dnia 26 września do 1 października zapraszamy wszystkich na nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu tzw. „Eucharystyczne Jerycho”. Prosimy wspólnoty prowadzące modlitwę o zapoznanie się terminem swojego czuwania. Informacje dostępne są w gablocie i na ulotkach.
  8. Grupa „Wesołe Nutki” zaprasza wszystkie chętne dziewczynki do śpiewu podczas Mszy św. o godz. 11.00. Próby w soboty w godz. od 11.00-11.45 i w niedzielę o 10.00 w salce nr 9 starego domu. Chętne osoby zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.