XVII Niedziela Zwykła

  1. Jutro po Mszy św. o godz. 18.30 będzie poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa, który jest Patronem kierowców i podróżujących.
  2. W przyszłą niedzielę przy kościele po wszystkich Mszach św. Fundacja Życie i Rodzina zbierać będzie podpisy pod obywatelskim projektem „Aborcja to zabójstwo” mającym na celu ochronę życia poczętego. Do złożenia podpisu potrzebny jest Pesel.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się jeszcze nowy numer „Posłańca MBS”. Jest z naszą wkładką parafialną, gdzie zawarte są wszystkie ważne wydarzenia naszej Parafii wraz z bogatą ilustracją fotograficzną. Zapraszamy do nabycia tego numeru.
  4. Zostały zakończone zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Grupa św. Stanisława z naszej parafii jest podzielona na dwie części. Jedna część idzie w pielgrzymce sztafetowej tzn. jeden dzień. Jest to ósmy dzień pielgrzymki, 11 sierpnia. Grupa dojeżdża na trasę pielgrzymki, idzie cały ósmy dzień, a później udaje się autokarem do Częstochowy na „Apel Jasnogórski” i powraca do Rzeszowa. Druga część grupy idzie całe 10 dni. Zapisy były prowadzone internet. Spotkanie dla całej grupy (sztafetowej i dziesięciodniowej) odbędzie się w niedzielę 31 lipca po Mszy św. o godz. 14.00 w kościele. Zapraszamy wszystkich uczestników. Zostaną podane wszystkie informacje, zasady pielgrzymowania i sprawy organizacyjne.